Szukaj

OZ Racing

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 3901

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 3901

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Felgi OZ Racing - felgi aluminiowe dla wybranych

OZ Racing od początku podąża swoją ścieżka w projektowaniu i produkowaniu wysokiej jakości felg aluminiowych do samochodów osobowych. Większość modeli felg OZ Racing sprawdzi się, na torze oraz na co dzień do jazdy po zwykłych drogach publicznych.

 

Sportowe felgi OZ Racing - prosto z Włoch

Felgi od OZ Racing są produkowane niezmiennie od 1971 roku we Włoszech, gdzie posiadają swoją fabrykę. Produkcja felg OZ Racing musi przejść najbardziej surowe oraz rygorystyczne kontrole jakość, zanim zostanie wypuszczona z fabryki do klienta.

 

OZ Racing felgi do każdego samochodu

Dzięki bogatej ofercie felg aluminiowych OZ Racing posiada niemal, że aplikację pod każdy samochód osobowy swoich lekkich i mocnych felg aluminiowych. Tak szeroki asortyment felg sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie od OZ Racing do swojego samochodu.

 

Certyfikaty jakości dla felg OZ Racing

OZ Racing posiada na swoim koncie dużą ilość certyfikatów dla swoich felg aluminiowych, pokazuje to, jak dobrą i jakościową marką jest OZ Racing. Ich felgi posiadają certyfikaty takie jak JWL, KBA czy TUV. Jakość felg aluminiowych OZ Racing jest jasnym sygnałem, że można je montować bezobaw i używać w najmocniejszych samochodach drogowych i nie tylko.

 

OZ Racing do SUV oraz Vana?

Linia felg SUV oraz Van, również znajduje się w ofercie OZ Racing, felgi aluminiowe z tej linii są dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu można używać ich w ciężkich samochodach do przewozu większej ilości ludzi.

 

Czy OZ Racing to dobry producent?

Umieszczenie oferty w naszym sklepie tuningowym BZTech.pl, jasno mówi, że tak. Poza produkcją felg aftermarketowych OZ Racing jest dostawcą felg aluminiowych OEM dla producentów samochodowych oraz jednym z największych dostawców, felg aluminiowych do sportów motorowych. Ich felgi można zobaczyć w takich seriach jak F1 Formula, WRC, DTM czy rajd Dakar. Tak bogate portfolio pokazuje ich kunszt i jakość w produkcji felg aluminiowych.

 

Jeżeli chcesz kupić felgi aluminiowe OZ Racing, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. BZTech jest oficjalnym dealerem marki OZ Racing na rynek Polski, co gwarantuje zakup oryginalnych felg aluminiowych.

 

Sprawdź resztę naszej oferty na felgi aluminiowe.